Usługi

Rzetelne usługi tłumaczeniowe dla Twoich międzynarodowych projektów.

Witaj na stronie internetowej K&J Translations! Jeżeli potrzebujesz szybkich i profesjonalnych usług tłumaczeniowych, to jesteś na właściwym miejscu!
Na poniższych stronach możesz przeczytać więcej o konkretnych usługach, które oferujemy:

Zapewniamy szybkie i profesjonalne tłumaczenia na 75 języków świata. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe, jak i fachowe. Dobre tłumaczenie ma kluczowe znaczenie. Wpływa na to, jak postrzegają Cię Twoi przełożeni, współpracownicy, konkurencja, a także nowi oraz obecni klienci, z którymi pracujesz. W naszym biurze tłumaczeń K&J Translations zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze wykonujemy tłumaczenia według Twoich oczekiwań.

Więcej informacji

Przygotowujesz tekst w języku ojczystym lub obcym, ale nie jesteś przekonany o jego poprawności językowej? Oferujemy Ci atrakcyjną cenowo i rzetelną korektę tekstów każdego typu. Wszyscy nasi korektorzy to doświadczeni fachowcy w danych dziedzinach, a także rodzimi użytkownicy wybranego języka! Dzięki korekcie możesz mieć pewność, że Twój tekst będzie nie tylko wolny od błędów, ale również odpowiednio przygotowany pod względem merytorycznym i terminologicznym.

Więcej informacji

Firmom oraz osobom fizycznym oferujemy kompleksowe usługi naszych tłumaczy przysięgłych w atrakcyjnych cenach. Tłumaczenia poświadczone wymagają najwyższego stopnia profesjonalizmu i poufności. Właśnie dlatego z każdym przesłanym dokumentem obchodzimy się troskliwie, z zachowaniem należytej staranności i dyskrecji.

Więcej informacji

Co zatem jest niezbędne, aby przygotować wysokiej jakości tłumaczenie lub korektę Twojego tekstu?

  • doświadczeni eksperci
  • profesjonalna weryfikacja terminologii
  • lokalizacja językowa tłumaczeń z uwzględnieniem rynku docelowego
  • właściwa organizacja projektu tłumaczeniowego
  • dotrzymywanie ustalonych terminów
  • szybka i efektywna komunikacja z klientem

Masz większy projekt i potrzebujesz tłumaczeń na kilka języków, ale nie wiesz, gdzie zacząć? Nie masz pewności, czy Twój projekt wymaga stosownej korekty językowej? Potrzebujesz wskazówek od rodzimego użytkownika języka w sprawie ewentualnej lokalizacji tłumaczenia? Napisz do nas, a udzielimy Ci bezpłatnej porady, a także prześlemy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.com lub poprzez poniższy formularz. Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi. Jeśli bolą Cię już ręce od pisania na klawiaturze, zadzwoń do nas pod numer +386 30 349 700!

Napisz do nas!

Napisz do nas!

Usługi
4.7 (93.33%) 3 votes