Usługi

Rzetelne usługi tłumaczeniowe dla Twoich międzynarodowych projektów.

Witaj na stronie internetowej K&J Translations! Jeżeli potrzebujesz szybkich i profesjonalnych usług tłumaczeniowych, to jesteś na właściwym miejscu!
Na poniższych stronach możesz przeczytać więcej o konkretnych usługach, które oferujemy:

Zapewniamy szybkie i profesjonalne tłumaczenia na 75 języków świata. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe, jak i fachowe. Dobre tłumaczenie ma kluczowe znaczenie. Wpływa na to, jak postrzegają Cię Twoi przełożeni, współpracownicy, konkurencja, a także nowi oraz obecni klienci, z którymi pracujesz. W naszym biurze tłumaczeń K&J Translations zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze wykonujemy tłumaczenia według Twoich oczekiwań.

Więcej informacji

Przygotowujesz tekst w języku ojczystym lub obcym, ale nie jesteś przekonany o jego poprawności językowej? Oferujemy Ci atrakcyjną cenowo i rzetelną korektę tekstów każdego typu. Wszyscy nasi korektorzy to doświadczeni fachowcy w danych dziedzinach, a także rodzimi użytkownicy wybranego języka! Dzięki korekcie możesz mieć pewność, że Twój tekst będzie nie tylko wolny od błędów, ale również odpowiednio przygotowany pod względem merytorycznym i terminologicznym.

Więcej informacji

Firmom oraz osobom fizycznym oferujemy kompleksowe usługi naszych tłumaczy przysięgłych w atrakcyjnych cenach. Tłumaczenia poświadczone wymagają najwyższego stopnia profesjonalizmu i poufności. Właśnie dlatego z każdym przesłanym dokumentem obchodzimy się troskliwie, z zachowaniem należytej staranności i dyskrecji.

Więcej informacji

Co zatem jest niezbędne, aby przygotować wysokiej jakości tłumaczenie lub korektę Twojego tekstu?

  • doświadczeni eksperci
  • profesjonalna weryfikacja terminologii
  • lokalizacja językowa tłumaczeń z uwzględnieniem rynku docelowego
  • właściwa organizacja projektu tłumaczeniowego
  • dotrzymywanie ustalonych terminów
  • szybka i efektywna komunikacja z klientem

Masz większy projekt i potrzebujesz tłumaczeń na kilka języków, ale nie wiesz, gdzie zacząć? Nie masz pewności, czy Twój projekt wymaga stosownej korekty językowej? Potrzebujesz wskazówek od rodzimego użytkownika języka w sprawie ewentualnej lokalizacji tłumaczenia? Napisz do nas, a udzielimy Ci bezpłatnej porady, a także prześlemy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.com lub poprzez poniższy formularz. Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi. Jeśli bolą Cię już ręce od pisania na klawiaturze, zadzwoń do nas pod numer 030 349 700!

Napisz do nas!

Usługi
4.7 (93.33%) 3 votes