O firmie

K&J GROUP d.o.o.

Dunajska cesta 103, 1000 Ljubljana

biuro: Dunajska cesta 106, 1000 Ljubljana
REGON: 8142165000
NIP: SI38342618

GODZINY PRACY

Od poniedziałku do niedzieli:
8:00 – 20:00

KONTAKT

info@kjtranslations.com

K&J TRANSLATIONS

Biuro tłumaczeń K&J Translations działa na rynku polskim, słowackim, słoweńskim, chorwackim, niemieckim oraz angielskim. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe i korektorskie w 75 językach świata. Jesteśmy międzynarodowym zespołem młodych ludzi, współpracującym z ponad 210 tłumaczami i rodzimymi użytkownikami języków z całej Europy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną rolę odgrywa jakość tłumaczenia, a także szybka i efektywna komunikacja z klientem. Twoje oczekiwania są dla nas priorytetem!

Twoje oczekiwania są dla nas najważniejsze!

Podczas wykonywania tłumaczeń współpracujemy ze specjalistami w danych dziedzinach. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze tłumaczenia odznaczały się wysoką jakością, dokładnością i spójnością.
Wiemy, że naszym Klientom często się spieszy, dlatego zabieramy się do pracy natychmiast po przyjęciu zlecenia! Wysyłamy ostateczną ofertę cenową już w ciągu 30 minut od otrzymania zlecenia.
Aby zapewnić usługi w zakresie wielu par językowych, współpracujemy z ponad 220 tłumaczami. Wszyscy nasi tłumacze władają językiem docelowym na poziomie rodzimego użytkownika. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość tłumaczenia!
Wszystkie obowiązki można wykonać łatwiej z uśmiechem na twarzy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz porady, skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy!
Rozumiemy, że gonią Cię terminy i w określonym czasie musisz mieć już gotowe tłumaczenie. Dlatego też zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby w jak najkrótszym czasie wysłać Ci zarówno ofertę, jak i samo tłumaczenie.
Zadowolenie Klientów to nasz priorytet! Zawsze dotrzymujemy umówionych terminów i szanujemy Twój czas. Cechuje nas dokładność i dobra organizacja. Możesz na nas polegać!
Koszt tłumaczenia to tylko jeden z wielu wydatków, które ponosisz, przygotowując materiały firmowe. Oferujemy Ci atrakcyjne ceny i jeszcze bardziej atrakcyjne rabaty w przypadku bardziej obszernych tekstów. Zamówienia hurtowe są u nas bardzo opłacalne!
Wykonujemy tłumaczenia na ponad 75 języków świata w różnych kombinacjach. Aby uzyskać dokładną ofertę cenową w zakresie wybranej pary językowej, skontaktuj się z nami bezpośrednio.
(kliknij, aby przeczytać więcej informacji)

Napisz do nas!

O firmie
Rate this post