Zespół

Sašo

Kierownik projektów na rynku słoweńskim, niemieckim oraz austriackim. Dyplomowany germanista i tłumacz z wrodzonym talentem językowym. Odpowiada za organizację i pomyślną realizację projektów na rynku słowackim oraz niemieckim.

Slavo

Koordynator sprzedaży i opiekun klientów na rynku słowackim oraz włoskim. Rodzimy użytkownik języka słowackiego z wybitną znajomością włoskiego, zdobytą podczas studiów dwujęzycznych na Słowacji oraz we Włoszech. Przyjemna rozmowa biznesowa gwarantowana!

Katarina

Kierowniczka biura oraz projektów na rynku słoweńskim i słowackim, a także tłumaczka w parze języków słoweński – słowacki. Po ukończeniu studiów języka słoweńskiego rozpoczęła pracę jako tłumaczka w Słowenii. Dziś stanowi fundament zespołu K&J Translations.

Wojciech

Kierownik projektów na rynku polskim oraz słowackim. Rodzimy użytkownik języka polskiego i absolwent słowacystyki. Z zamiłowania językoznawca, który znajdzie odpowiedź na każde pytanie natury lingwistycznej. Jako tłumacz podejmuje się każdego wyzwania.

Jože

Kierownik do spraw finansów i marketingu. Inżynier mechanik, który odnalazł się w dziedzinie marketingu i ekonomii. Odpowiada za promocję, udoskonalanie witryny internetowej, umowy oraz finanse przedsiębiorstwa. Utrzymuje stały kontakt z księgowością i uwielbia wszelkiego rodzaju liczby oraz programy.

Lola & Maddie

Zespół kierowniczy do spraw przyjemnej atmosfery w pracy. Pieski Lola oraz Maddie są zawsze na służbie. Regularnie przychodzą do biura z merdającymi ogonkami i zapewniają dobry nastrój oraz rozluźnienie atmosfery podczas pracy.

Zespół
Rate this post